Müzik X sayesinde milyonlarca şarkıyı çevrimiçi dinleyebilirsin. Basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde kolaylıkla en sevdiğin türlerde rap,pop,elektronik,metal, caz ve klasik müzik de dahil olmak üzere yüzbinlerce albüm parmaklarının ucunda.Kaydolma zorunluluğu olmadan istediğin şarkıları dinleyebilirsin. Sevdiğin müzikleri kaydetmek ve oynatma listeleri oluşturmak için ücretsiz bir şekilde kaydolabilirsin. Müzik X reklamsız olarak hizmet vermektedir. Müzik dinlerken reklamla bölünmeden sınırsız müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsin. reklamsız hızlı ve arka planda çalan müzik verir.

Sitede hangi tür müzikler var?

Rock, Elektronik, Alternatif, İndie, Pop, Rap, Metal, Caz, Ambiyans, Folk, Punk, Hard Rock, Black Metal, Dans, Death Metal,Heavy Metal, Hardcore,British,Soul,Klasik,Endüstriyel, Punk Rock, Blues, Akustik, Metalcore, German, Hip Hop, Funk, House, Trance, Piyano, Tekno, Reggae, Country, Emo, Guitar, IDM, Grindcore, J-Pop, K-Pop

Dinlediğim Müzik Arkaplanda veya Ekran Kapalıyken Çalacak mı?

Evet çalacak! Sistemimiz arka planda çalmayı destekliyor. Bu özelliği geliştirmek için halen uğraşıyoruz.

Sitede Reklam Bulunuyor mu?

Hayır, sitemizde şuan reklam bulunmuyor. Reklamsız müziğin keyfini çıkarın!

Sitedene kadar müzik mevcut?

Milyonlarca! evet yanlış duymadınız güçlü API altyapısı sayesinde milyonlarca müziğe erişebilirsiniz.

Kayıt Olmanın Avantajları Nedir?

Siteye Facebook, Twitter veya Google hesabınızla otomatik olarak kaydolabilirsiniz. Kaydolduktan sonra dinlediğiniz müzikleri kütüphanenize kaydedebilir ve sonrasında hızlıca ulaşabilirsiniz. Kayıtlı üyeler seçtikleri şarkılarla herkese açık veya gizli oynatma listeleri oluşturabilirler. Başka kullanıcıları takip etmeniz de mümkün!

Web Site Adresi: muzikx.net

What clients say

See all testimonials