Anasayfaa

Bir üst seviyeye çıkın

Profesyonel çözümlerimiz ile büyümenin zevkini hissedin!

Kurumsal veyahut kişisel markanızı beraber adım adım tasarlayalım.

Şimdi Başla

Hizmetlerimiz

Yüksek kalite
İşiniz için hizmetler

İnternet Sitesi Yönetimi

Firmanızın internet sitesini profesyonel ellere bırakın. İçerik eklenmesi, site sağlığının denetlenmesi,on-page seo ayarlarının yapılması ve gözünüzün arkada kalmayacağı bir web sitesi yönetimi için doğru tercih.

SEO Optimizasyonu

Güçlü SEO hizmetleriyle daha fazla web sitesi trafiği, daha fazla müşteri ve daha fazla çevrimiçi görünürlük elde edin.

Sosyal Medya Yönetimi

Milyonlarca insana hitâp etmek ve rakipleriniz arasından hızlıca sıyrılmak profosyonel sosyal medya yönetimi hizmetimizle mümkün. Şirketinize uygun Sosyal Medya Kiti tasarımı hizmeti de dahil!

Web Sitesi Tasarımı

Güçlü dökümantasyonla desteklenen hazır ya da size özel yazılmış kodlarımızla güçlü bir web sitesi altyapısına sahip olabilirsiniz.

Web Site Uygulaması Geliştirme

İnternet sitenizin mobil kullanıcılar tarafından daha efektif olarak ulaşılabilmesini istiyorsanız bu hizmetimizle web sitenize özel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz!

Grafik Tasarımı

Rekiplerinizden bir adım önde olmak istiyorsanız profosyonel logo, kartvizit ve sosyal medya tasarımlarımız sizleri bekliyor!

Hakkımızda

Kapsamlı Dijital Hizmetler

İşinizi tam anlamıyla dijital çağa ayak uyduracak seviyeye getirmek meşakkatli bir süreç gibi görünebilir. Ancak Digientel’in Anahtar Teslim dijital hizmet politikasıyla internet sitenizin tasarımı ve işlevselliği oluşturulur ve dökümante edilerek tarafınıza iletilir.

Bu sayede dijital pazarlama ve internet sektörüne yeni adım atsanız da markanızın dijital dostu Digientel sayesinde hızlıca dijital sektördeki yerinizi alabilirsiniz
75%

SEO & Pazarlama

83%

Anahtar Kelime Analizleri

72%

Google Analytics

70%

Dış SEO

İşinizi Dijitale Taşıyalım

İşinizi Dijitale Taşırken Neler Yapıyoruz?

Daha Fazlası

İçerik
Yönetimi


Marka

Kiti


Uygulama
Geliştirme


SEO
Optimizasyon


Web
Geliştirme

SEO Optimizasyonu Nedir?

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca “SEO (Search Engine Optimization)” olarak ifade edilmektedir.

Arama motorları arama sonuçlarının suistimal edilmemesi için bu kriterleri yayınlamamaktadır, ancak bazı ipuçları verilerek en azından nelerin yapılmayacağı konusunda bilgi vermektedir. İnternetin günlük yaşamda ve ekonomik anlamda gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Dijital pazarlamanın bir alt koludur.

SEO Paketleri

Marka Kiti Şirketinizin Dünyaya Açılan Yüzüdür

Teklif Al

Mobil Uygulama Şirketinizi Müşterilerin Cebine Taşır

Teklif AL

Seo Optimizasyonu Nedir?

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir.

Arama motorları arama sonuçlarının suistimal edilmemesi için bu kriterleri yayınlamamaktadır, ancak bazı ipuçları verilerek en azından nelerin yapılmayacağı konusunda bilgi vermektedir. İnternetin günlük yaşamda ve ekonomik anlamda gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Dijital pazarlamanın bir alt koludur.

Learn More

Web Sitenizi İnşa Edelim İnternette Dükkanınız olsun

Teklif Al

What is PCC Advertising?

At their core, keywords are one of — if not the most — single important component of a successful SEO campaign. Keywords refer to the words typed into a search box – be it on Google, Bing, or Yahoo. However, there is much more to keywords than just that.

The keywords typed into a search box reveal certain details about customers and how they go about searching for things. Knowing this, it’s important to target keywords that mimic your customer’s minds and search tendencies.

Learn More